SEÇİL OPTİK TİC.LTD..ŞTİ

  Optik çerçeve ve güneş gözlüğü ithalatçısı olarak 1996 yılında İstanbul’da kurulmuş olan firmamız 25 yıla yakın süredir optik sektöründe bir aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.. Uzun yıllara varan çalışmalar ve sektörel deneyimlerle özellikle yurtiçinde geniş bir müşteri yelpazesine sahip olmuştur.

  Ülkemizin 7 bölgesine devamlı hizmet götürerek hızlı çözümler sunabilen firmamız 2002 yılında yeni optik çerçeveleri ve yeni markaları ülkemize getirerek siz değerli müşterilerine sunmuştur.

  VERDURE  gözlükleriyle şirketimiz hem çok sevilmiş hem de hedeflerine ulaşma yolunda hızlıca ilerlemiştir.  VERDURE markamızın 2002 yılından bu yana çok sevildiğini ve çok tercih edildiğini biliyoruz.  

  Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan UTS uygulamasına tam entegre olarak sektöre hizmet etmeye devam etmekteyiz. Geniş ürün yelpazesine sahip, her yıl değişen trendleri takip eden her yaşa ve kişiye hitap eden bir koleksiyona sahibiz.

Şimdi de VERDURE markasını B2B online satışıyla TÜRKİYE’nin her köşesine ulaştırma yolculuğunda yeni bir adım atarak diyoruz ki;

Sizin memnuniyetiniz , bizim mutluluğumuzdur.

Saygılarımızla,

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?